PAH.M1.4GL.LC65Z
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PAH.M1.4GL.LC65Z
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PAH.M1.4GL.LC65Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PAH.M1.4GL.LC65Z
Part Number PAH.M1.4GL.LC65Z Producent LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4518 pcs Arkusz danych PAH.M1.4GL.LC65Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M14 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja H
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 14
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 2A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Female Sockets Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)