PAC.M0.8GL.AC52RZ
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PAC.M0.8GL.AC52RZ
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PAC.M0.8GL.AC52RZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PAC.M0.8GL.AC52RZ
Part Number PAC.M0.8GL.AC52RZ Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5084 pcs Arkusz danych PAC.M0.8GL.AC52RZ.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M08 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja C
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 8
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 5A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Gray, Red
Otwarcie kablowa 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)