PAA.M1.0GL.AC39R
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PAA.M1.0GL.AC39R
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PAA.M1.0GL.AC39R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PAA.M1.0GL.AC39R
Part Number PAA.M1.0GL.AC39R Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5679 pcs Arkusz danych PAA.M1.0GL.AC39R.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M10 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP50 - Dust Protected
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock
szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 3A
Materiał styków - Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Kolor Gray, Red Otwarcie kablowa 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)