PAA.M0.8GL.AC39A
Przegląd produktów
Part Number: PAA.M0.8GL.AC39A
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PAA.M0.8GL.AC39A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PAA.M0.8GL.AC39A
Part Number PAA.M0.8GL.AC39A Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4499 pcs Arkusz danych PAA.M0.8GL.AC39A.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M08 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 8
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP50 - Dust Protected
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock
szczegółowy opis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 5A
Materiał styków - Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Kolor Blue, Gray Otwarcie kablowa 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)