PAA.M0.4GL.CC39V
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PAA.M0.4GL.CC39V
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: PAA.M0.4GL.CC39V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PAA.M0.4GL.CC39V
Part Number PAA.M0.4GL.CC39V Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4235 pcs Arkusz danych PAA.M0.4GL.CC39V.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M04 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 4
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktualna ocena 8A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Gray, Green
Otwarcie kablowa 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)