PAA.M0.2GL.AC65Z
Przegląd produktów
Part Number: PAA.M0.2GL.AC65Z
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PAA.M0.2GL.AC65Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PAA.M0.2GL.AC65Z
Part Number PAA.M0.2GL.AC65Z Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5724 pcs Arkusz danych PAA.M0.2GL.AC65Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M02 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 2
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 10A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)