FNG.0B.307.CLAD52
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FNG.0B.307.CLAD52
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Arkusze danych: FNG.0B.307.CLAD52.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FNG.0B.307.CLAD52
Part Number FNG.0B.307.CLAD52 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6024 pcs Arkusz danych FNG.0B.307.CLAD52.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 307 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 0B
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 7
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell, Lanyard
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 2.5A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome