FGL.1K.303.CLLC45Z
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FGL.1K.303.CLLC45Z
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
Arkusze danych: FGL.1K.303.CLLC45Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGL.1K.303.CLLC45Z
Part Number FGL.1K.303.CLLC45Z Producent LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4926 pcs Arkusz danych FGL.1K.303.CLLC45Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 303 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 1K
Opakowania Bulk Orientacja L
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba biegunów 3
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 12A Materiał styków Bronze
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 59.0µin (1.50µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Female Sockets Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome