FGG.4B.856.CLCD12Z
Przegląd produktów
Part Number: FGG.4B.856.CLCD12Z
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: FGG.4B.856.CLCD12Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGG.4B.856.CLCD12Z
Part Number FGG.4B.856.CLCD12Z Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4304 pcs Arkusz danych FGG.4B.856.CLCD12Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 856 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 4B
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 18 (16 + 2 Coax)
Aktualna ocena 8A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome