FGG.3B.322.CLCM52
Przegląd produktów
Part Number: FGG.3B.322.CLCM52
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: FGG.3B.322.CLCM52.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGG.3B.322.CLCM52
Part Number FGG.3B.322.CLCM52 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6032 pcs Arkusz danych FGG.3B.322.CLCM52.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 322 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 3B
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 22
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktualna ocena 5.5A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome