FGG.3B.322.CLAD10
LEMOLEMO
FGG.3B.322.CLAD10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FGG.3B.322.CLAD10
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Arkusze danych: 1.FGG.3B.322.CLAD10.pdf2.FGG.3B.322.CLAD10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 969 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FGG.3B.322.CLAD10
Part Number FGG.3B.322.CLAD10 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 969 pcs Arkusz danych 1.FGG.3B.322.CLAD10.pdf2.FGG.3B.322.CLAD10.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 322 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 3B
Opakowania Bulk Inne nazwy 1124-1075
FGG3B322CLAD10
Orientacja G temperatura robocza -55°C ~ 250°C
Liczba biegunów 22 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 5.5A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome