FGG.3B.303.CLAD72Z
Przegląd produktów
Part Number: FGG.3B.303.CLAD72Z
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Arkusze danych: FGG.3B.303.CLAD72Z.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGG.3B.303.CLAD72Z
Part Number FGG.3B.303.CLAD72Z Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5462 pcs Arkusz danych FGG.3B.303.CLAD72Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 303 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 3B
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 3
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 25A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.244" ~ 0.303" (6.20mm ~ 7.70mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome