FGG.2K.304.CLCC55
Przegląd produktów
Part Number: FGG.2K.304.CLCC55
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: FGG.2K.304.CLCC55.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGG.2K.304.CLCC55
Part Number FGG.2K.304.CLCC55 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5927 pcs Arkusz danych FGG.2K.304.CLCC55.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 304 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2K
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba biegunów 4
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktualna ocena 15A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FGG.2K.304.CLAC85Z
FGG.2K.304.CLAC85Z
Producenci: LEMO
Opis: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Na stanie: 5324 pcs
Pobieranie: FGG.2K.304.CLAC85Z.pdf
RFQ
FGG.2K.304.CLCC55Z
FGG.2K.304.CLCC55Z
Producenci: LEMO
Opis: CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP