FGG.2K.303.CYCK95
Przegląd produktów
Part Number: FGG.2K.303.CYCK95
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: FGG.2K.303.CYCK95.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGG.2K.303.CYCK95
Part Number FGG.2K.303.CYCK95 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3974 pcs Arkusz danych FGG.2K.303.CYCK95.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 303 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2K
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba biegunów 3
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktualna ocena 17A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome