FGG.2B.802.CLAD62
Przegląd produktów
Part Number: FGG.2B.802.CLAD62
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Arkusze danych: FGG.2B.802.CLAD62.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGG.2B.802.CLAD62
Part Number FGG.2B.802.CLAD62 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5740 pcs Arkusz danych FGG.2B.802.CLAD62.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 802 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2B
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 3 (2 + 1 Coax)
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
Aktualna ocena 10A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome