FGG.2B.312.CLAD52
Przegląd produktów
Part Number: FGG.2B.312.CLAD52
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Arkusze danych: FGG.2B.312.CLAD52.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGG.2B.312.CLAD52
Part Number FGG.2B.312.CLAD52 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5404 pcs Arkusz danych FGG.2B.312.CLAD52.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 312 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2B
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 12
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 7A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome