FGC.0B.305.CLAD56
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FGC.0B.305.CLAD56
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Arkusze danych: FGC.0B.305.CLAD56.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGC.0B.305.CLAD56
Part Number FGC.0B.305.CLAD56 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4195 pcs Arkusz danych FGC.0B.305.CLAD56.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 305 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 0B
Opakowania Bulk Orientacja C
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 5
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 6.5A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome