FGA.2B.312.CLAD52
Przegląd produktów
Part Number: FGA.2B.312.CLAD52
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Arkusze danych: FGA.2B.312.CLAD52.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGA.2B.312.CLAD52
Part Number FGA.2B.312.CLAD52 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5753 pcs Arkusz danych FGA.2B.312.CLAD52.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 312 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2B
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 12
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 7A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FGA.2B.312.CLAD72Z
FGA.2B.312.CLAD72Z
Producenci: LEMO
Opis: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Na stanie: 4130 pcs
Pobieranie: FGA.2B.312.CLAD72Z.pdf
RFQ
FGA.2B.312.CLAD62
FGA.2B.312.CLAD62
Producenci: LEMO
Na stanie: 4174 pcs
Pobieranie: FGA.2B.312.CLAD62.pdf
RFQ
FGA.2B.312.CLAD52Z
FGA.2B.312.CLAD52Z