FGA.2B.304.CLAD92
Przegląd produktów
Part Number: FGA.2B.304.CLAD92
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Arkusze danych: FGA.2B.304.CLAD92.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGA.2B.304.CLAD92
Part Number FGA.2B.304.CLAD92 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3975 pcs Arkusz danych FGA.2B.304.CLAD92.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 304 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 2B
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 4
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 15A Materiał styków Brass
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Silver
Otwarcie kablowa 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Materiał Backshell, poszycie Brass, Chrome