FGA.0B.304.CLAD52
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FGA.0B.304.CLAD52
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Arkusze danych: FGA.0B.304.CLAD52.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje FGA.0B.304.CLAD52
Part Number FGA.0B.304.CLAD52 Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4251 pcs Arkusz danych FGA.0B.304.CLAD52.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 304 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome Seria 0B
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -55°C ~ 250°C Liczba biegunów 4
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP50 - Dust Protected
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 7A
Materiał styków Brass Kontakt z grubością wykończenia - krycie 39.4µin (1.00µm)
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Kolor Silver Otwarcie kablowa 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)