CSB.M16.GLL.C72AZ
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSB.M16.GLL.C72AZ
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Arkusze danych: CSB.M16.GLL.C72AZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CSB.M16.GLL.C72AZ
Part Number CSB.M16.GLL.C72AZ Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4989 pcs Arkusz danych CSB.M16.GLL.C72AZ.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M16 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 2P
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP66 - Dust Tight, Water Resistant cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 6A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Blue, Gray
Otwarcie kablowa 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)