CNB.M32.GLLG
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CNB.M32.GLLG
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Arkusze danych: CNB.M32.GLLG.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CNB.M32.GLLG
Part Number CNB.M32.GLLG Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4808 pcs Arkusz danych CNB.M32.GLLG.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M32 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 2P
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 32
Rodzaj mocowania Panel Mount element mocowania Bulkhead - Rear Side Nut
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP66 - Dust Tight, Water Resistant cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 1.5A Materiał styków -