CKB.M16.NYMN
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CKB.M16.NYMN
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: CKB.M16.NYMN.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CKB.M16.NYMN
Part Number CKB.M16.NYMN Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5235 pcs Arkusz danych CKB.M16.NYMN.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M16 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 2P
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Panel Mount element mocowania Front and Rear Side Nut
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Aktualna ocena 6A Materiał styków -