CKB.M12.GLNG
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CKB.M12.GLNG
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN INLINE PLUG
Arkusze danych: CKB.M12.GLNG.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CKB.M12.GLNG
Part Number CKB.M12.GLNG Producent LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4621 pcs Arkusz danych CKB.M12.GLNG.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M12 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 2P
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 12
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole element mocowania Front and Rear Side Nut
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder
Aktualna ocena 7A Materiał styków -