CAB.M02.GLA.C72G
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CAB.M02.GLA.C72G
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Arkusze danych: CAB.M02.GLA.C72G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CAB.M02.GLA.C72G
Part Number CAB.M02.GLA.C72G Producent LEMO
Opis CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5135 pcs Arkusz danych CAB.M02.GLA.C72G.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M02 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 2P
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 2
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 30A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)
Aplikacje Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CAB.M03.GYC.C92G
CAB.M03.GYC.C92G
Producenci: LEMO
Opis: CONN INLINE PLUG
Na stanie: 5251 pcs
Pobieranie: CAB.M03.GYC.C92G.pdf
RFQ
CAB.M03.GLA.C92B
CAB.M03.GLA.C92B
Producenci: LEMO
Opis: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Na stanie: 4118 pcs
Pobieranie: CAB.M03.GLA.C92B.pdf
RFQ
CAB.D05
CAB.D05
Producenci: Taoglas
Opis: CBL ASSY SMA-FAKRA RG174 3.937"