TRR01MZPJ331
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR01MZPJ331 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TRR01MZPJ331
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 330 OHM 5% 1/16W 0402
Arkusze danych: TRR01MZPJ331.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TRR01MZPJ331
Part Number TRR01MZPJ331 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 330 OHM 5% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5109341 pcs Arkusz danych TRR01MZPJ331.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria TRR Tryb panel 330 Ohms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy Anti-Sulfur Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 330 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Kompozycja Thick Film