SFR01MZPJ330
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFR01MZPJ330
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES 33 OHM 5% 1/16W 0402
Arkusze danych: SFR01MZPJ330.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFR01MZPJ330
Part Number SFR01MZPJ330 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES 33 OHM 5% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3069513 pcs Arkusz danych SFR01MZPJ330.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Seria SFR Tryb panel 33 Ohms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy Anti-Sulfur
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 33 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film