RTF015N03TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RTF015N03TL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RTF015N03TL
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu MOSFET N-CH 30V 1.5A TUMT3
Arkusze danych: RTF015N03TL.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RTF015N03TL
Part Number RTF015N03TL Producent LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 30V 1.5A TUMT3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 290424 pcs Arkusz danych RTF015N03TL.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 1.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±12V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet TUMT3
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 240 mOhm @ 1.5A, 4.5V
Strata mocy (max) 320mW (Ta) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 3-SMD, Flat Leads Inne nazwy RTF015N03TLTR
temperatura robocza 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 80pF @ 10V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 2.2nC @ 4.5V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V Spust do źródła napięcia (Vdss) 30V
szczegółowy opis N-Channel 30V 1.5A (Ta) 320mW (Ta) Surface Mount TUMT3 Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)