RPR-220PC30N
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RPR-220PC30N Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPR-220PC30N
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu REFL OPT SENS 0.236" 4DIP
Arkusze danych: RPR-220PC30N.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPR-220PC30N
Part Number RPR-220PC30N Producent LAPIS Semiconductor
Opis REFL OPT SENS 0.236" 4DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31336 pcs Arkusz danych RPR-220PC30N.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 30V Seria -
Metoda pomiaru Reflective Zasięg 0.236" (6mm)
Czas odpowiedzi 10µs Opakowania Bulk
Package / Case 4-DIP Module Typ wyjścia Phototransistor
Inne nazwy 846-1014
RPR220PC30N
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Reflective Optical Sensor 0.236" (6mm) 4-DIP Module
Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) 30mA Obecny - Collector (Ic) (maks) 30mA