RF2001NS2DTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RF2001NS2DTL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RF2001NS2DTL
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu DIODE ARRAY GP 200V 20A D2PAK
Arkusze danych: 1.RF2001NS2DTL.pdf2.RF2001NS2DTL.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RF2001NS2DTL
Part Number RF2001NS2DTL Producent LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ARRAY GP 200V 20A D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61355 pcs Arkusz danych 1.RF2001NS2DTL.pdf2.RF2001NS2DTL.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 930mV @ 10A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 200V
Dostawca urządzeń Pakiet D2PAK Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 30ns
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy RF2001NS2DTLTR Temperatura pracy - złącze 150°C (Max)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diody Standard Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 200V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 20A