R6015ENJTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6015ENJTL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R6015ENJTL
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu MOSFET N-CH 600V 15A LPT
Arkusze danych: 1.R6015ENJTL.pdf2.R6015ENJTL.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R6015ENJTL
Part Number R6015ENJTL Producent LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 15A LPT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35239 pcs Arkusz danych 1.R6015ENJTL.pdf2.R6015ENJTL.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet LPTS (D2PAK)
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 290 mOhm @ 6.5A, 10V
Strata mocy (max) 40W (Tc) Opakowania Original-Reel®
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Inne nazwy R6015ENJTLDKR
temperatura robocza 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 910pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 40nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 600V szczegółowy opis N-Channel 600V 15A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount LPTS (D2PAK)
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)