MCR03EZPFX5362
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX5362 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCR03EZPFX5362
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 53.6K OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: MCR03EZPFX5362.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MCR03EZPFX5362
Part Number MCR03EZPFX5362 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 53.6K OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6012 pcs Arkusz danych MCR03EZPFX5362.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria MCR Tryb panel 53.6 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy RHM53.6KHDKR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 53.6 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film