MCR03EZPFX5102
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX5102 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCR03EZPFX5102
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 51K OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: MCR03EZPFX5102.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MCR03EZPFX5102
Part Number MCR03EZPFX5102 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 51K OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3975 pcs Arkusz danych MCR03EZPFX5102.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria MCR Tryb panel 51 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Cut Tape (CT)