MCR03EZPFX4320
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX4320 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCR03EZPFX4320
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 432 OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: MCR03EZPFX4320.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MCR03EZPFX4320
Part Number MCR03EZPFX4320 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 432 OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5190 pcs Arkusz danych MCR03EZPFX4320.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria MCR Tryb panel 432 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)