MCR03EZPFX2204
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX2204 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCR03EZPFX2204
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 2.2M OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: MCR03EZPFX2204.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MCR03EZPFX2204
Part Number MCR03EZPFX2204 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 2.2M OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4733 pcs Arkusz danych MCR03EZPFX2204.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria MCR Tryb panel 2.2 MOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy LFIBM90G0405
Q2649152
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2.2 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film