MCR01MZPJ303
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPJ303 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCR01MZPJ303
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 30K OHM 5% 1/16W 0402
Arkusze danych: MCR01MZPJ303.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MCR01MZPJ303
Part Number MCR01MZPJ303 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 30K OHM 5% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5121 pcs Arkusz danych MCR01MZPJ303.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria MCR Tryb panel 30 kOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy RHM30KJTR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 30 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film