MCH032ANN680JK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH032ANN680JK Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCH032ANN680JK
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0201
Arkusze danych: MCH032ANN680JK.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MCH032ANN680JK
Part Number MCH032ANN680JK Producent LAPIS Semiconductor
Opis CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4737 pcs Arkusz danych MCH032ANN680JK.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.012" (0.30mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0201 (0603 Metric) Inne nazwy 511-1411-2
MCH032A680JK
MCH032AN680JK
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 68pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Pojemność 68pF