LTR100JZPD2000
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR100JZPD2000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LTR100JZPD2000
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 200 OHM 2W 2512 WIDE
Arkusze danych: LTR100JZPD2000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LTR100JZPD2000
Part Number LTR100JZPD2000 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 200 OHM 2W 2512 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 292766 pcs Arkusz danych LTR100JZPD2000.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Seria LTR Tryb panel 200 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Original-Reel®
Package / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Inne nazwy LTR100JZPD2000DKR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 200 Ohms ±0.5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film