KTR10EZPJ751
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR10EZPJ751 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KTR10EZPJ751
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 750 OHM 5% 1/8W 0805
Arkusze danych: KTR10EZPJ751.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KTR10EZPJ751
Part Number KTR10EZPJ751 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 750 OHM 5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4239069 pcs Arkusz danych KTR10EZPJ751.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria KTR Tryb panel 750 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200, High Voltage
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 750 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film