ESR25JZPJ181
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR25JZPJ181 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESR25JZPJ181
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 180 OHM 5% 2/3W 1210
Arkusze danych: ESR25JZPJ181.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESR25JZPJ181
Part Number ESR25JZPJ181 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 180 OHM 5% 2/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1466388 pcs Arkusz danych ESR25JZPJ181.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria ESR Tryb panel 180 Ohms
Moc (W) 0.667W, 2/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy RHM180AXTR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 180 Ohms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film