ESR18EZPJ2R2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPJ2R2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESR18EZPJ2R2
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 2.2 OHM 5% 1/2W 1206
Arkusze danych: ESR18EZPJ2R2.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESR18EZPJ2R2
Part Number ESR18EZPJ2R2 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 2.2 OHM 5% 1/2W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3592840 pcs Arkusz danych ESR18EZPJ2R2.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria ESR Tryb panel 2.2 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RHM2.2ITR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2.2 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film