ESR10EZPJ133
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR10EZPJ133 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESR10EZPJ133
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 13K OHM 5% 0.4W 0805
Arkusze danych: ESR10EZPJ133.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESR10EZPJ133
Part Number ESR10EZPJ133 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 13K OHM 5% 0.4W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5190168 pcs Arkusz danych ESR10EZPJ133.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria ESR Tryb panel 13 kOhms
Moc (W) 0.4W, 2/5W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy RHM13KKDKR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 13 kOhms ±5% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film