ESR03EZPJ2R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR03EZPJ2R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESR03EZPJ2R0
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 2 OHM 5% 1/4W 0603
Arkusze danych: ESR03EZPJ2R0.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESR03EZPJ2R0
Part Number ESR03EZPJ2R0 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 2 OHM 5% 1/4W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5190208 pcs Arkusz danych ESR03EZPJ2R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria ESR Tryb panel 2 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy RHM2DCT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film