ESR01MZPJ822
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR01MZPJ822 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESR01MZPJ822
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu RES SMD 8.2K OHM 5% 1/5W 0402
Arkusze danych: ESR01MZPJ822.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESR01MZPJ822
Part Number ESR01MZPJ822 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 8.2K OHM 5% 1/5W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2655509 pcs Arkusz danych ESR01MZPJ822.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria ESR Tryb panel 8.2 kOhms
Moc (W) 0.2W, 1/5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy RHM1035TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 8.2 kOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film