CDZVT2R5.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZVT2R5.1B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CDZVT2R5.1B
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M
Arkusze danych: 1.CDZVT2R5.1B.pdf2.CDZVT2R5.1B.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CDZVT2R5.1B
Part Number CDZVT2R5.1B Producent LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1527626 pcs Arkusz danych 1.CDZVT2R5.1B.pdf2.CDZVT2R5.1B.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 5.1V Tolerancja -
Dostawca urządzeń Pakiet VMN2M Seria -
Moc - Max 100mW Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 2-SMD, Flat Lead Inne nazwy CDZVT2R5.1BCT
temperatura robocza 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 80 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 5.1V 100mW Surface Mount VMN2M Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 2µA @ 1.5V