CDZT2R13B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZT2R13B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CDZT2R13B
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu DIODE ZENER 13V 100MW VMN2
Arkusze danych: CDZT2R13B.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CDZT2R13B
Part Number CDZT2R13B Producent LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 13V 100MW VMN2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 785839 pcs Arkusz danych CDZT2R13B.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 13V Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet VMN2 Seria -
Moc - Max 100mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SOD-923 temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 37 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 13V 100mW ±2% Surface Mount VMN2 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100nA @ 10V