BD33KA5FP-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD33KA5FP-E2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BD33KA5FP-E2
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Arkusze danych: 1.BD33KA5FP-E2.pdf2.BD33KA5FP-E2.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BD33KA5FP-E2
Part Number BD33KA5FP-E2 Producent LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 153806 pcs Arkusz danych 1.BD33KA5FP-E2.pdf2.BD33KA5FP-E2.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 200mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-252-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 50dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy BD33KA5FP-E2-ND
BD33KA5FP-E2TR
BD33KA5FPE2
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-3
Obecny - Dostawa (Max) 550µA Current - Spoczynkowy (Iq) 0.35mA
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania -