BA15DD0T
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA15DD0T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BA15DD0T
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu IC REG LINEAR 1.5V 2A TO220FP-3
Arkusze danych: 1.BA15DD0T.pdf2.BA15DD0T.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BA15DD0T
Part Number BA15DD0T Producent LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.5V 2A TO220FP-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73531 pcs Arkusz danych 1.BA15DD0T.pdf2.BA15DD0T.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.7V @ 2A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 25V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220FP-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Over Voltage Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Full Pack PSRR 55dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 2A TO-220FP-3 Current - Spoczynkowy (Iq) 120µA
Obecny - Wyjście 2A Funkcje sterowania -