BA15BC0T
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA15BC0T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BA15BC0T
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220FP
Arkusze danych: 1.BA15BC0T.pdf2.BA15BC0T.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BA15BC0T
Part Number BA15BC0T Producent LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220FP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67760 pcs Arkusz danych 1.BA15BC0T.pdf2.BA15BC0T.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220FP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Full Pack PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-220FP Obecny - Dostawa (Max) 900µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 0.5mA Obecny - Wyjście 1A