2SC4505T100P
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SC4505T100P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2SC4505T100P
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu TRANS NPN 400V 0.1A SOT-89
Arkusze danych: 2SC4505T100P.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 2SC4505T100P
Part Number 2SC4505T100P Producent LAPIS Semiconductor
Opis TRANS NPN 400V 0.1A SOT-89 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5788 pcs Arkusz danych 2SC4505T100P.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 400V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 500mV @ 1mA, 10mA
Typ tranzystora NPN Dostawca urządzeń Pakiet MPT3
Seria - Moc - Max 2W
Opakowania Original-Reel® Package / Case TO-243AA
Inne nazwy 2SC4505T100PDKR temperatura robocza 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość - Transition 20MHz
szczegółowy opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 100mA 20MHz 2W Surface Mount MPT3 DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 82 @ 10mA, 10V
Obecny - Collector odcięcia (Max) 10µA (ICBO) Obecny - Collector (Ic) (maks) 100mA